Nowoczesne reflektory

Schody metalowe

Schody metalowe

 

Oferta naszej firmy obejmuje produkcję trzech rodzajów schodów metalowych: krętych na słupie, zabiegowych i kaczych. Schody kręte na słupie dzięki swojej przestrzennej budowie i interesującym rozwiązaniom konstrukcyjnym nie wymagają dużej ilości miejsca, a jednocześnie są wygodne i spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

 

Schody te można łatwo dopasować do otworu o różnej średnicy i kształcie, dzięki czemu są uniwersalne i cieszą się dużą popularnością.

 

Więcej miejsca i dość dużego otworu w stropie potrzebują natomiast schody zabiegowe. W zamian jednak oferują wysoki komfort użytkowania oraz spełnienie wszystkich norm bezpieczeństwa.

 

Schody kacze warto zamontować wtedy, gdy mamy bardzo mało miejsca na montaż schodów.

 

Wszystkie wersje schodów produkujemy z konstrukcji stalowych z okładziną drewnianą, dzięki czemu zyskaliśmy przestrzeń i lekkość w miejscu, w którym znajdują się schody. Aby ustalić szczegóły dotyczące montażu, zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy albo do kontaktu telefonicznego.

 

 

schody kręte

 

Proponujemy montaż schodów KRĘTYCH NA SŁUPIE, które charakteryzują się bardzo efektownym i oryginalnym wyglądem. Dzięki swojej budowie i rozwiązaniom funkcjonalnym schody te zawierają niewiele miejsca, ale są jednocześnie wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem. Można je dopasować do otworów o różnych średnicach (od 1200 do 2400 mm) i różnym kształcie (prostokąt, koło lub kwadrat). Schody te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

 

 

 

SCHODY ZABIEGOWE

 

W naszej ofercie nie może zabraknąć najbardziej powszechnego i tradycyjnego rozwiązania, czyli SCHODÓW ZABIEGOWYCH. Wymagają one najwięcej miejsca i dość dużego otworu w stropie, jednak w zamian zapewniają komfort użytkowania i spełnienie wymaganych norm bezpieczeństwa. Zamiast schodów drewnianych lub betonowych proponujemy konstrukcję stalową z okładziną drewnianą. To zapewnia lekkość i przestrzeń w miejscu, w którym znajdują się schody. Dzięki takiemu rozwiązaniu Państwa klatka schodowa będzie ozdobą mieszkania, a nie jedynie konstrukcją niezbędną do pokonywania różnic wysokości. Tego rodzaju schody można montować w pokojach, ponieważ ich ażurowa konstrukcja i estetycznie wykonane elementy nadają pomieszczeniu estetyczny i nowoczesny wygląd.

 

SCHODY KACZE

 

SCHODY KACZE znakomicie sprawdzają się w sytuacjach, gdy mamy bardzo mało miejsca na zamontowanie schodów. Montowane są głównie jako dojście do poddaszy, strychów oraz miejsc, z których korzystają Państwo doraźnie. Specyfika budowy tych schodów powoduje, że zabierają one mało miejsca w pomieszczeniu, a dzięki estetyce wykonania są nie tylko elementem koniecznym, ale przede wszystkim ozdobą mieszkania.

Realizacje