Katalog - Stalex

Nowoczesne

Przejdź

Klasyczne

Przejdź

Ozdobne

Przejdź

Ogrodzenia panelowe

Przejdź

Zalety ogrodzenia metalowego

Postawienie ogrodzenia metalowego to rozwiązanie estetyczne i praktyczne. Świetnie spełnia swoje podstawowe zadanie – zapewnia bezpieczeństwo, ale jest również najlepszą wizytówka domu. Ogrodzenia metalowe są wytrzymałe i solidne, a jednocześnie lekkie i w wyglądzie. Nie tylko ładnie się prezentują, ale są też trudne do sforsowania i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu przez ocynkowanie i farby antykorozyjne ogrodzenia metalowe nie są podatne na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Nasze ogrodzenia metalowe i balustrady zachowują sprawność i estetyczny wygląd przez długie lata.

Ogrodzenia metalowe minimalistyczne, tradycyjne i dekoracyjne

Zachęcamy do zapoznania się ze stworzonymi przez nas katalogami wzorów ogrodzeń, spośród których z pewnością wybiorą Państwo projekt idealnie dopasowany do swoich indywidualnych upodobań i aranżacji przydomowej przestrzeni. W katalogach znajdują się zarówno wzory nowoczesne i minimalistyczne, jak i bardziej tradycyjne lub dekoracyjne propozycje. Mogą Państwo wybierać nie tylko spośród wielu dostępnych form i kształtów, ale także rozbudowanej palety kolorów. Jeśli jednak żaden z przygotowanych przez nas projektów nie przypadnie Państwu do gustu, jesteśmy gotowi wykonać nowy od podstaw.

Montaż ogrodzeń metalowych w Koszalinie, Resku, Szczecinie, Złocieńcu

Ogrodzenia montujemy zwykle na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego. Posiadamy wielu zadowolonych klientów z takich miast jak: Koszalin, Resko, Szczecin, czy Złocieniec. Z klientami biznesowymi współpracujemy w całej Polsce.

Bramy metalowe w Koszalinie

Nasza oferta jest kompleksowa – nie muszą Państwo poszukiwać różnych producentów i wykonawców, ponieważ dbamy o każdy aspekt niezbędny dla zapewniania funkcjonalnego, estetycznego i wytrzymałego ogrodzenia. Zapewniamy więc także jego części użytkowe, czyli furtki i bramy metalowe. Klientom z Koszalina i całego województwa zachodniopomorskiego dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwalają nie tylko czuć się w pełni bezpiecznie we własnym domu, ale także nie martwić się nieprzewidzianymi awariami czy powtarzającymi się usterkami. Proponowane przez nas bramy wyposażone są w systemy automatyki renomowanej firmy NICE.

Bramy metalowe przesuwne i dwuskrzydłowe

Oferujemy Państwu zarówno bramy przesuwne, jak i dwuskrzydłowe. Bramy metalowe przesuwne to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Szczególnie chętnie są więc wybierane przez właścicieli niewielkich posesji. Bramy metalowe dwuskrzydłowe to natomiast bardziej klasyczne rozwiązanie, które polecamy osobom liczącym na tradycyjny, elegancki efekt. Oferujemy wiele różnych modeli bram metalowych idealnie dopasowanych do dostępnych w naszych katalogach wzorów ogrodzeń.

Furtki metalowe

Oprócz ogrodzeń i bram w naszej ofercie znajdą Państwo także furtki wejściowe metalowe stanowiące niezbędne uzupełnienie wspomnianych wcześniej elementów. Wszystkie proponowane przez nas modele są idealnie dopasowane do wzorów bram i ogrodzeń, co pozwala na stworzenie jednej, spójnej całości. Tak samo jak bramy metalowe, tak i furtki mogą być wyposażone w nowoczesne zabezpieczenia zwiększające ich funkcjonalność, np. elektrozamki.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez dostępny na stronie adres e-mail lub numer telefonu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące naszej oferty.