Katalog - Stalex

Nowoczesne

Przejdź

Klasyczne

Przejdź

Ozdobne

Przejdź

Ogrodzenia panelowe

Przejdź

Zalety ogrodzenia metalowego

Postawienie ogrodzenia metalowego to rozwiązanie estetyczne i praktyczne. Świetnie spełnia swoje podstawowe zadanie – zapewnia bezpieczeństwo, ale jest również najlepszą wizytówka domu.
Stal to materiał, który gwarantuje wyjątkową solidność i wytrzymałość, a przy okazji ogrodzenia metalowe zachowują lekkość i smukłość w wyglądzie. Nie tylko ładnie się prezentują, ale są też trudne do sforsowania i odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu przez ocynkowanie i farby antykorozyjne ogrodzenia metalowe nie są podatne na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Nasze ogrodzenia metalowe i balustrady zachowują sprawność i estetyczny wygląd przez długie lata.

 

Gdzie montujemy ogrodzenia?

Ogrodzenia montujemy zwykle na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego. Posiadamy wielu zadowolonych klientów z takich miast jak: Białogard, Czaplinek, Drawsko Pomorskie, Jastrowie, Kołobrzeg, Koszalin, Łobez, Mirosławiec, Piła, Połczyn-Zdrój, Resko, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Świdwin, Wałcz, Złocieniec. Z klientami biznesowymi współpracujemy w całej Polsce.