Katalog - Stalex

Stalex Czaplinek to firma założona w 1996 roku przez Radosława Dawidowicz i Lecha Pikułę. Ideą przedsiębiorstwa od początku było tworzenie użytkowych konstrukcji stalowych wyróżniających się jakością wykonania. Dzięki ciężkiej pracy i coraz szerszej grupie klientów firma zaczęła się mocno rozwijać. Zaczęto zatrudniać coraz lepszych specjalistów, wykupiono nową halę produkcyjną, rozbudowano park maszynowy, wdrażano nowe technologie. Zdobyte doświadczenie pozwoliło firmie nawiązać współpracę z wieloma renomowanymi firmami w całej Polsce, takimi jak: Komfort, Skanska, Agri Plus i wiele innych.

Wizja rozwoju przedsiębiorstwa została oparta na dwóch fundamentach: ciągłym podnoszeniu kwalifikacji kadry pracowniczej i unowocześnianiu procesu produkcji. Obecnie Stalex Czaplinek jest uznaną marką na rynku, zatrudniamy ponad 20 wysokiej klasy specjalistów z branży metalowej, posiadamy halę produkcyjną o powierzchni ponad 1500 m2, wyposażoną w nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu powstaje wiele nowoczesnych i estetycznych wzorów balustrad, ogrodzeń, bram metalowych oraz innych produktów. W przedsiębiorstwo angażują się kolejne pokolenia, co zapewnia zachowanie ciągłości usług na jak najwyższym poziomie.

Firma aktywnie wspiera sport, jest organizatorem corocznego turnieju StalexCup oraz posiada własną drużynę siatkarską Stalex Volley Team grającą na turniejach w całej Polsce.

 

Firma godna zaufaniaRzetelna firma

 

Stalex Czaplinek

Nasz zespół

Radosław Dawidowicz

Właściciel firmy
Specjalista ds. Klientów Biznesowych

Radosław Dawidowicz

Wojciech Dawidowicz

Specjalista ds. Klientów Indywidualnych

Wojciech Dawidowicz

Małgorzata Dawidowicz

Specjalista ds. Księgowości

Małgorzata Dawidowicz

Krzysztof Klimczak

Specjalista ds. Produkcji

Krzysztof Klimczak

Oficjalnym dystrybutorem naszych produktów jest sklep internetowy ciekawerzeczy.com.pl – Logo Ciekawe Rzeczy