Katalog - Stalex

Bramy ogrodzeniowe

Przejdź

Bramy garażowe

Przejdź

Automatyka

Przejdź

Odporne na uszkodzenia bramy metalowe

Bramy metalowe i furtki to użytkowe części ogrodzeń. To one najczęściej narażone są na uszkodzenia mechaniczne, więc muszą być solidnie wykonane oraz dobrze zabezpieczone przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Właśnie takie bramy metalowe wykonywane są w firmie STALEX. Bramy metalowe zabezpieczamy środkami antykorozyjnymi, które chronią je przez długie lata.

Montaż bram metalowych w Drawsku Pomorskim, Pile, Złocieńcu i okolicach

Nasze bramy metalowe i furtki montujemy zwykle na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego. Posiadamy wielu zadowolonych klientów z takich miast jak Drawsko Pomorskie, Piła czy Złocieniec. Z klientami biznesowymi współpracujemy w całej Polsce. W naszej ofercie znajdują się także balustrady oraz inne elementy wykonane ze stali. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Bramy metalowe z automatyką

Nasze bramy metalowe wyposażamy w automatykę renomowanej firmy NICE – zarówno bramy metalowe przesuwne, jak i dwuskrzydłowe. To prosty i komfortowy system obsługi otwierania i zamykania wjazdu na teren posesji. Warto pamiętać, że montaż automatyki wpływa także na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców lub użytkowników budynku (w przypadku przedsiębiorstw). Dla właścicieli firm lub zarządców osiedli mieszkaniowych przygotowaliśmy także ofertę szlabanów i systemów parkingowych.

Montaż bram metalowych przesuwnych i dwuskrzydłowych w Zachodniopomorskiem

W naszej ofercie dostępne są zarówno bramy przesuwne, jak i dwuskrzydłowe. Bramy metalowe przesuwne są chętnie wykorzystywane w przypadku posesji o ograniczonej powierzchni, ponieważ nie wymagają dodatkowej przestrzeni na otwarcie. Bramy metalowe dwuskrzydłowe to natomiast bardzo tradycyjne, proste rozwiązanie, które jednak sprawia imponujące wrażenie w trakcie otwierania. Jeśli nie są Państwo pewni, który system wybrać, zachęcamy do kontaktu – chętnie pomożemy w wyborze, biorąc pod uwagę m.in. dostępną przestrzeń, preferowaną estetykę czy aspekty funkcjonalne.

Proponujemy kompleksowe usługi – wykonujemy indywidualny projekt, tworzymy komponenty, a następnie przeprowadzamy ich profesjonalny montaż. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu!