Katalog - Stalex

Bramy ogrodzeniowe

Przejdź

Bramy garażowe

Przejdź

Automatyka

Przejdź

Odporne na uszkodzenia bramy metalowe

Bramy metalowe i furtki to użytkowe części ogrodzeń. To one najczęściej narażone są na uszkodzenia mechaniczne, więc muszą być wykonane solidnie, a także trzeba je dobrze zabezpieczyć przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Właśnie takie bramy metalowe wykonane są w firmie STALEX.

Zabezpieczamy je środkami antykorozyjnymi, które chronią je przez długie lata. Nasze bramy metalowe wyposażamy w automatykę renomowanej firmy NICE – zarówno bramy metalowe przesuwane, jaki i dwuskrzydłowe. To prosty i komfortowy system obsługi otwierania i zamykania wjazdu na teren posesji.

Nasze bramy metalowe i furtki montujemy zwykle na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego. Posiadamy wielu zadowolonych klientów z takich miast jak: Białogard, Czaplinek, Drawsko Pomorskie, Jastrowie, Kołobrzeg, Koszalin, Łobez, Mirosławiec, Piła, Połczyn-Zdrój, Resko, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Świdwin, Wałcz, Złocieniec. Z klientami biznesowymi współpracujemy w całej Polsce. W naszej ofercie znajdują się także balustrady oraz inne elementy wykonane ze stali. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.