Katalog - Stalex

BALKONOWE

balustrada balkonowa

SCHODOWE

Wewnętrzne

 

balustrady schodowe wewnętrzne

Zewnętrzne

 

balustrady schodowe zewnętrzne

Jesteśmy producentem balustrad balkonowych oraz schodowych: wewnętrznych i zewnętrznych. Dobrze wykonana balustrada to przede wszystkim bezpieczeństwo podczas wchodzenia po schodach bądź przebywania na balkonie, ale także estetyczna ozdoba domu lub mieszkania. Balustrada zewnętrzna powinna więc pasować do wyglądu budynku, natomiast w przypadku balustrad wewnętrznych ważne jest, by harmonijnie współgrały z wystrojem wnętrza. Zapewniamy, że produkowane przez nas balustrady są zgodne ze wszystkimi obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu zarówno przy produkcji, jak i montażu balustrad, jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić i pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania. Poniżej mogą Państwo obejrzeć kilka propozycji wzorów naszych balustrad wewnętrznych i zewnętrznych. Wykonujemy je również według projektów klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno klientów z Czaplinka, jak i Koszalina, Wałcza, Piły i okolic.

Kolory i malowanie

Klienci oczekują estetycznego i oryginalnego wyglądu swoich balustrad. Wychodząc naprzeciw ich pomysłom i potrzebom, proponujemy szeroką gamę kolorów. Dzięki dużemu wyborowi są Państwo w stanie dopasować odpowiednio barwę balustrady do elewacji lub elementów wykończeniowych domu.

Dajemy Państwu wybór techniki malowania, proponujemy malowanie:

  • na sucho – metodą malowania proszkowego, zapewnia najlepszy wygląd wizualny, bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne i zadrapania.
  • na mokro – metodą malowania natryskowego stosowana w przypadku cynkowania ogniowego.
niebieski
Niebieski
RAL 5010
/MAT
zielony
Zielony
RAL 6005
/MAT
grafitowy
Grafitowy
RAL 7016
/MAT
szary
Szary
RAL 7030
/MAT
brązowy
Brązowy
RAL 8014
/MAT
antracyt
Grafitowy
- antracyt
RAL 7024
/MAT
czarny
Czarny
RAL 9005
/MAT i MAT
STRUKTURA

Cynkowanie
ogniowe

Najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne

cynkowanie ogniowe - zabezpieczenie antykorozyjne

Najlepsza ochrona antykorozyjna produktów metalowych. Wyroby po ocynkowaniu są najbardziej odporne na korozję oraz zmienne czynniki zewnętrzne. W przypadku zastosowania technologii cynkowania udzielamy gwarancji nawet do 5 lat.

Gwarancja5lat
Udzielamy gwarancji na odporność antykorozyjną wszystkich naszych balustrad. Dla balustrad malowanych proszkowo z podkładem cynkowym udzielamy gwarancji na 3 lata, w przypadku balustrad cynkowanych ogniowo, malowanych farbą nawierzchniową udzielamy gwarancji na 5 lat. W czasie trwania gwarancji zapewniamy pełny serwis na nasze wyroby.