Katalog - Stalex

Schody kręte na słupie

Dzięki swojej konstrukcji nie wymagają dużej ilości miejsca, a jednocześnie są wygodne. Duża popularność zastosowania tego rodzaju schodów wynika z ich uniwersalności pod względem dopasowania do otworu w stropie. Można je stosować przy otworach o różnej średnicy i kształcie.

schody kręte na słupie

schody zabiegowe

Schody zabiegowe

Jest to najczęściej wybierane przez naszych klientów rozwiązanie. Charakteryzują się największym komfortem użytkowania, ale wymagają najwięcej przestrzeni do ich posadowienia. Zabiegowa konstrukcja schodów wymaga sporego otworu w stropie.

Schody kacze

Doskonale sprawdzają się w sytuacjach, gdy mamy bardzo mało miejsca na zamontowanie schodów. Kacza konstrukcja schodów najczęściej wykorzystywana jest jako dojście do miejsc, z których korzysta się doraźnie, takich jak poddasze czy strych. Nie wymagają dużego otworu w stropie.

schody kacze

Kolory i malowanie

Klienci oczekują estetycznego i oryginalnego wyglądu swoich schodów. Wychodząc naprzeciw ich pomysłom i potrzebom proponujemy szeroką gamę kolorów. Dzięki dużemu wyborowi są Państwo w stanie dopasować odpowiednio barwę schodów do elewacji lub elementów wykończeniowych domu.

Dajemy Państwu wybór techniki malowania, proponujemy malowanie:

  • na sucho – metodą malowania proszkowego, zapewnia najlepszy wygląd wizualny, bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne i zadrapania.
  • na mokro – metodą malowania natryskowego stosowana w przypadku cynkowania ogniowego.
niebieski
Niebieski
RAL 5010
/MAT
zielony
Zielony
RAL 6005
/MAT
grafitowy
Grafitowy
RAL 7016
/MAT
szary
Szary
RAL 7030
/MAT
brązowy
Brązowy
RAL 8014
/MAT
antracyt
Grafitowy
- antracyt
RAL 7024
/MAT
czarny
Czarny
RAL 9005
/MAT i MAT
STRUKTURA

Cynkowanie
ogniowe

Najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne

cynkowanie ogniowe - zabezpieczenie antykorozyjne

Najlepsza ochrona antykorozyjna produktów metalowych. Wyroby po ocynkowaniu są najbardziej odporne na korozję oraz zmienne czynniki zewnętrzne. W przypadku zastosowania technologii cynkowania udzielamy gwarancji nawet do 5 lat.

Gwarancja5lat
Udzielamy gwarancji na odporność antykorozyjną wszystkich naszych schodów. Dla schodów malowanych proszkowo z podkładem cynkowym udzielamy gwarancji na 3 lata, w przypadku schodów cynkowanych ogniowo, malowanych farbą nawierzchniową udzielamy gwarancji na 5 lat. W czasie trwania gwarancji zapewniamy pełny serwis na nasze wyroby.