Katalog - Stalex

Schody kręcone wewnętrzne

Schody kręte polecane są do pomieszczeń o małym metrażu. Sprawdzą się zarówno w mieszkaniach dwupiętrowych, jak i domach z antresolą. Ich największym atutem jest łatwość dopasowania do otworu w stropie. Wyróżniają się funkcjonalnością oraz nowoczesną estetyką.

schody kręte na słupie

schody zabiegowe

Schody zabiegowe do domów i mieszkań

To jedno z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych opcji. Klasyczne schody zabiegowe są komfortowe w użytkowaniu, jednak do ich montażu potrzeba nieco więcej miejsca.

Schody kacze, nazywane też rzymskimi

Schody kacze charakteryzują się stopniami o niejednakowej szerokości, ustawionymi dość stromo. Tego typu konstrukcje najlepiej sprawdzają się w małych przestrzeniach, jako dojście do miejsc trudno dostępnych. Często stosowane są w domach z poddaszem lub strychem.

schody kacze

Schody metalowe malowane na mokro lub na sucho

Nasze usługi obejmują także malowanie schodów metalowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu oczekiwany efekt wizualny. Oferujemy szeroką gamę kolorów, dzięki którym można osiągnąć oryginalne rezultaty i odpowiednio dopasować barwę schodów do elewacji lub elementów wykończeniowych domu.

Proponujemy malowanie:

  • na sucho – metodą malowania proszkowego, zapewnia najlepszy wygląd wizualny, bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne i zadrapania.
  • na mokro – metodą malowania natryskowego stosowana w przypadku cynkowania ogniowego.
niebieski
Niebieski
RAL 5010
/MAT
zielony
Zielony
RAL 6005
/MAT
grafitowy
Grafitowy
RAL 7016
/MAT
szary
Szary
RAL 7030
/MAT
brązowy
Brązowy
RAL 8014
/MAT
antracyt
Grafitowy
- antracyt
RAL 7024
/MAT
czarny
Czarny
RAL 9005
/MAT i MAT
STRUKTURA

Cynkowanie ogniowe schodów metalowych

Najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne

cynkowanie ogniowe - zabezpieczenie antykorozyjne

Najlepsza ochrona antykorozyjna produktów metalowych. Wyroby po ocynkowaniu są najbardziej odporne na korozję oraz zmienne czynniki zewnętrzne. W przypadku zastosowania technologii cynkowania udzielamy gwarancji nawet do 5 lat.

Gwarancja5lat

Schody z 5-letnią gwarancją

Udzielamy gwarancji na odporność antykorozyjną wszystkich naszych schodów. Dla schodów malowanych proszkowo z podkładem cynkowym udzielamy gwarancji na 3 lata, w przypadku schodów cynkowanych ogniowo, malowanych farbą nawierzchniową udzielamy gwarancji na 5 lat. W czasie trwania gwarancji zapewniamy pełny serwis na nasze wyroby.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych dotychczasowych realizacji! Nasz zespół montażowy posiada wieloletnie doświadczenie i fachowe umiejętności, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu stawianemu nam przez klientów. Zapraszamy do współpracy!