Katalog - Stalex

Meble sklepowe

Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji metalowych mebli sklepowych przeznaczonych do: ekspozycji wykładzin, dywanów, paneli, płytek ceramicznych, firan. Produkujemy także regały do hal produkcyjnych i magazynowych oraz meble systemowe. Oferujemy również dowóz i montaż gotowych elementów na terenie całego kraju.

meble sklepowe

drzwi awaryjne na autostrady

Drzwi awaryjne

W swojej ofercie posiadamy również własnej produkcji drzwi awaryjne na trasy szybkiego ruchu i autostrady. Sprzedajemy drzwi jedno- i dwuskrzydłowe, zabezpieczone antykorozyjnie. Proponujemy drzwi z wypełnieniem: panelem aluminiowym, zieloną ścianą, szkłem. Modułowość naszych drzwi znacznie ułatwia i przyspiesza montaż.

Wyposażenie ferm

Posiadamy bogate doświadczenie w wyposażeniu ferm. Zajmujemy się produkcją bramek dezynfekcyjnych, kojców porodowych i wielu innych elementów indywidualnie dopasowanych do wymagań danej fermy.

wyposażenie ferm

konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Zrealizowaliśmy już wiele różnego typu konstrukcji stalowych takich jak: słupy i maszty reklamowe, konstrukcje dachowe i wiele innych. Konstrukcje wykonujemy zgodnie z otrzymanymi projektami lub sami je tworzymy na potrzeby klienta.