Katalog - Stalex

Funkcjonalne ogrodzenia to również doskonale działająca automatyka. W tym zakresie również mogą Państwo na nas liczyć. Jesteśmy doświadczonym specjalistą z zakresu projektowania, montaż oraz serwisu automatyki do bram. Obsługujemy różne typy systemów zamykających – bramy ogrodzeniowe, bramy garażowe oraz bramy przesuwane. Warto dodać, że montujemy również i serwisujemy szlabany oraz systemy parkingowe.
Nasi specjaliści to doświadczeni fachowcy, którzy doskonale znają się na rzeczy. W codziennej pracy wspiera nas również doskonale wyposażone zaplecze techniczne i narzędziowe. Warto podkreślić, że pracujemy w oparciu o oficjalne licencje instalacyjne. Dzięki temu nasze prace mogą być objęte roczną gwarancją, natomiast przy zachowaniu okresowych przeglądów, gwarancja na automatykę może zostać przedłużona nawet do trzech lat!

licencja Nice

 

Nasza firma od wielu lat zajmuje się montażem automatyki. Posiadamy wykwalifikowany zespół instalatorów posiadający oficjalne licencje. Dzięki posiadanym licencjom mamy możliwość udzielania dłuższych gwarancji na zamontowaną automatykę oraz jesteśmy w stanie dokonywać okresowych przeglądów przedłużających gwarancję.

OFICJALNE
LICENCJE

DŁUŻSZA
GWARANCJA

OKRESOWE
PRZEGLĄDY

PROFESJONALNE
DORADZTWO

 

Mamy bogate doświadczenie w montażu automatyki do bram przesuwnych, dwuskrzydłowych, garażowych, szlabanów oraz systemów parkingowych.

Dlaczego warto postawić na automatykę bram?

Klienci, którzy zdecydowali się na wyposażenie bram garażowych, przesuwnych i dwuskrzydłowych o automatykę, zwracają uwagę na dwa główne czynniki. Automatyka bram wpływa przede wszystkim na:

  • bezpieczeństwo — ma ta duże znaczenie zwłaszcza w przypadku bram położonych przy ruchliwej drodze. W tym przypadku wystarczy z odległości otworzyć bramę, a następnie bezpiecznie z niej wyjechać lub wjechać;
  • komfort — automatyka wyręcza użytkowników z obowiązku otwierania i zamykania bramy. Otwieranie bramy, kiedy mamy ze sobą dużo zakupów nie będzie już stanowiło problemu.

Jeśli cenią sobie Państwo te dwie wartości, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był maksymalnie zadowolony ze świadczonych usług.

Szlabany i systemy parkingowe

Nasza firma zajmuje się również montażem szlabanów oraz systemów parkingowych. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące doradztwo, przygotowanie planu i projektu, wycenę oraz instalację całego systemu. Nasza oferta kierowana jest m.in. do przedsiębiorców, osiedli mieszkaniowych i właścicieli parkingów, którzy chcą wyposażyć swoje posesje w szlabany kontrolujące wjazd i wyjazd.

Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego oraz wielkopolskiego.

automatyka bram przesuwnych

Automatyka bram przesuwnych

 

automatyka bram skrzydłowych

Automatyka bram dwuskrzydłowych

 

automatyka bram garażowych

Automatyka bram garażowych

 

szlaban

Szlabany

systemy parkingowe

Systemy parkingowe

Gwarancja3lata
Na każdą zainstalowaną przez nas automatykę obowiązuje 12 miesięcy gwarancji. W przypadku wykonywania okresowych przeglądów wydłużamy gwarancję nawet do 36 miesięcy. Tylko takie firmy jak my, posiadające oficjalne licencje instalacyjne, mogą udzielać tak długich gwarancji.