Katalog - Stalex

Jesteśmy producentem bram ogrodzeniowych, które dzielimy pod względem otwierania na przesuwne i dwuskrzydłowe. Decyzja co do rodzaju zastosowania bramy zależy od preferencji klienta oraz możliwości montażowych w miejscu posadowienia. Zwracamy tutaj głównie uwagę na szerokość, materiał, z jakiego wykonana jest brama, oraz przestrzeń do zagospodarowania. Do każdego rodzaju bramy proponujemy niezawodną automatykę dopasowaną do sposobu otwierania bramy. Jesteśmy również producentem furtek, proponujemy Państwu furtki lewe i prawe, otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz z możliwością montażu elektrozaczepu pod domofon.

Rodzaje bram

Bramy ogrodzeniowe wykonujemy według takich samych wzorów jak przęsła ogrodzeniowe.  W celu wyboru wzoru zapraszamy do zakładki WZORY.

brama przesuwna - wzór

Bramy przesuwne

brama dwuskrzydłowa - wzór

Bramy dwuskrzydłowe

furtka - wzór

Furtki

Realizacja zamówień

Pomiar

pomiar
Od razu po otrzymaniu od klienta zapytania o usługę umawiamy się na pomiar. Dokonuje go nasz zespół pomiarowy wyposażony w profesjonalny sprzęt.

Projekt, Wycena
Wizualizacja

projekt
Na tym etapie projektujemy bramę według wybranego wzoru i dokonanego pomiaru. Sporządzamy wycenę. Przedstawiamy wizualizację ogrodzenia na tle posesji klienta.

Produkcja
bramy

produkcja
Kolejny etap to produkcja bramy zgodnie z projektem oraz zabezpieczenie antykorozyjne według wybranego przez Państwa wariantu.

Montaż

montaż
Ostatnią przez nas wykonywaną czynnością jest montaż wyprodukowanej bramy na miejscu u klienta.

znak licencji Nice

Systemy bezpieczeństwa

 

Stosowana przez nas automatyka renomowanej firmy NICE przy bramach przesuwnych i dwuskrzydłowych jest wyposażona we wszystkie systemy bezpieczeństwa.

Prezentujemy ich zasady działania:

blokada oporu

Zatrzymanie przy obciążeniu – w przypadku, gdy brama napotka opór, od razu się zatrzymuje i powraca do pozycji otwartej.

fotokomórki montowane w bramach

Fotokomórki – odpowiadają za zatrzymanie bramy i powrót do pozycji otwartej w przypadku pojawienia się przeszkody w osi wjazdu.

bezpieczne napięcie

Bezpieczne napięcie – możemy zamontować automatykę pod napięciem 24 V, które jest bezpieczne dla człowieka nawet przy dłuższym kontakcie obwodu z ciałem.

lampa sygnalizacyjna przy bramie

Lampa sygnalizacyjna – jest to sygnał ostrzegawczy podczas otwierania i zamykania bramy, zwiększenie bezpieczeństwa osób w pobliżu działania bramy.

automatyczne zamykanie bramy

Automatyczne zamykanie – dzięki temu systemowi użytkownik nie musi pamiętać o zamykaniu bramy, zamknie się ona automatycznie po określonym czasie od wyjazdu.

Zapraszamy do naszego formularza szybkiej wyceny. To najszybszy sposób uzyskania informacji i wyceny. Po wypełnieniu formularza jeszcze tego samego dnia dostarczymy Państwu wszystkie niezbędne informacje wraz z wyceną. Formularz jest niezobowiązujący i całkowicie darmowy.

Formularz

Kolory i malowanie

Klienci oczekują estetycznego i oryginalnego wyglądu swoich bram. Wychodząc naprzeciw ich pomysłom i potrzebom, proponujemy szeroką gamę kolorów. Dzięki dużemu wyborowi są Państwo w stanie dopasować odpowiednio barwę bramy do elewacji lub elementów wykończeniowych domu.

Dajemy Państwu wybór techniki malowania, proponujemy malowanie:

  • na sucho – metodą malowania proszkowego, zapewnia najlepszy wygląd wizualny, bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne i zadrapania.
  • na mokro – metodą malowania natryskowego stosowana w przypadku cynkowania ogniowego.
niebieski
Niebieski
RAL 5010
/MAT
zielony
Zielony
RAL 6005
/MAT
grafitowy
Grafitowy
RAL 7016
/MAT
szary
Szary
RAL 7030
/MAT
brązowy
Brązowy
RAL 8014
/MAT
antracyt
Grafitowy
- antracyt
RAL 7024
/MAT
czarny
Czarny
RAL 9005
/MAT i MAT
STRUKTURA

Cynkowanie
ogniowe

Najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne

cynkowanie ogniowe - zabezpieczenie antykorozyjne

Najlepsza ochrona antykorozyjna produktów metalowych. Wyroby po ocynkowaniu są najbardziej odporne na korozję oraz zmienne czynniki zewnętrzne. W przypadku zastosowania technologii cynkowania udzielamy gwarancji nawet do 5 lat.

Gwarancja5lat
Udzielamy gwarancji na odporność antykorozyjną wszystkich naszych bram. Dla bram malowanych proszkowo z podkładem cynkowym udzielamy gwarancji na 3 lata, w przypadku bram cynkowanych ogniowo, malowanych farbą nawierzchniową udzielamy gwarancji na 5 lat. W czasie trwania gwarancji zapewniamy pełny serwis na nasze wyroby.