Katalog - Stalex

Jesteśmy producentem bram ogrodzeniowych, które dzielimy pod względem otwierania na przesuwne i dwuskrzydłowe. Decyzja co do rodzaju zastosowania bramy zależy od preferencji klienta oraz możliwości montażowych w miejscu posadowienia. Zwracamy tutaj głównie uwagę na szerokość, materiał, z jakiego wykonana jest brama, oraz przestrzeń do zagospodarowania. Do każdego rodzaju bramy proponujemy niezawodną automatykę dopasowaną do sposobu otwierania bramy. Jesteśmy również producentem furtek, proponujemy Państwu furtki lewe i prawe, otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz z możliwością montażu elektrozaczepu pod domofon.

Zapewniamy, że bramy ogrodzeniowe, które znajdą Państwo w naszej ofercie, cechują się dużą niezawodnością oraz imponującą żywotnością. Aspektem wartym podkreślenia jest także fakt, że na prace montażowe związanie z posadowieniem bram dajemy gwarancję sięgającą dwunastu miesięcy. Co jeszcze ważniejsze, ochrona gwarancyjna może zostać przedłużona nawet do trzech lat, jeśli tylko systemy ogrodzeniowe będą poddawane regularnym przeglądom.
Bramy ogrodzeniowe, które oferujemy, pochodzą jedynie od najlepszych producentów. Dzięki temu można mieć pewność, że oprą się działaniu nie tylko czynników mechanicznych i fizycznych, ale też trudnym warunkom atmosferycznym. Nasze bramy świetnie więc zdają egzamin w kontakcie z wodą, wilgocią, wysokimi oraz niskimi temperaturami, a także intensywnym promieniowaniem słonecznym.

Oferujemy Państwu dwa najpopularniejsze rozwiązania otwierania bram ogrodzeniowych — przesuwne oraz dwuskrzydłowe. Bramy wjazdowe to ważny element architektury, który nie tylko wpływa na bezpieczeństwo, ale również na ostateczny wygląd posesji.

Atutem bram ogrodzeniowych przesuwnych jest to, że nie zajmują wiele miejsca na posesji. To doskonała opcja dla osób, które cenią funkcjonalność oraz prostą estetykę. Mechanizm polega na przesuwaniu się bramy równolegle po wewnętrznej części ogrodzenia.Wyposażenie bramy w automatykę sprawia, że możemy otworzyć ją w dowolnym momencie bez konieczności wysiadania z auta.

Bramy ogrodzeniowe dwuskrzydłowe, nazywane również uchylnymi, nie wymagają posiadania szerokiej działki, jednak dosyć duży musi być wjazd. Bramy dwuskrzydłowe wyglądają efektownie i mają oryginalny charakter. Tego typu ogrodzenia również można wyposażyć o automatykę, co wpłynie na wygodę ich użytkowania.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, w której prezentujemy wykonane przez naszą firmę bramy. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Nasz zespół z chęcią udzieli dodatkowych informacji.

Rodzaje bram

Bramy ogrodzeniowe wykonujemy według takich samych wzorów jak przęsła ogrodzeniowe.  W celu wyboru wzoru zapraszamy do zakładki WZORY.

brama przesuwna - wzór

Bramy przesuwne

brama dwuskrzydłowa - wzór

Bramy dwuskrzydłowe

furtka - wzór

Furtki

Realizacja zamówień

Pomiar

pomiar
Od razu po otrzymaniu od klienta zapytania o usługę umawiamy się na pomiar. Dokonuje go nasz zespół pomiarowy wyposażony w profesjonalny sprzęt.

Projekt, Wycena
Wizualizacja

projekt
Na tym etapie projektujemy bramę według wybranego wzoru i dokonanego pomiaru. Sporządzamy wycenę. Przedstawiamy wizualizację ogrodzenia na tle posesji klienta.

Produkcja
bramy

produkcja
Kolejny etap to produkcja bramy zgodnie z projektem oraz zabezpieczenie antykorozyjne według wybranego przez Państwa wariantu.

Montaż

montaż
Ostatnią przez nas wykonywaną czynnością jest montaż wyprodukowanej bramy na miejscu u klienta.

znak licencji Nice

Systemy bezpieczeństwa

 

Stosowana przez nas automatyka renomowanej firmy NICE przy bramach przesuwnych i dwuskrzydłowych jest wyposażona we wszystkie systemy bezpieczeństwa.

Prezentujemy ich zasady działania:

blokada oporu

Zatrzymanie przy obciążeniu – w przypadku, gdy brama napotka opór, od razu się zatrzymuje i powraca do pozycji otwartej.

fotokomórki montowane w bramach

Fotokomórki – odpowiadają za zatrzymanie bramy i powrót do pozycji otwartej w przypadku pojawienia się przeszkody w osi wjazdu.

bezpieczne napięcie

Bezpieczne napięcie – możemy zamontować automatykę pod napięciem 24 V, które jest bezpieczne dla człowieka nawet przy dłuższym kontakcie obwodu z ciałem.

lampa sygnalizacyjna przy bramie

Lampa sygnalizacyjna – jest to sygnał ostrzegawczy podczas otwierania i zamykania bramy, zwiększenie bezpieczeństwa osób w pobliżu działania bramy.

automatyczne zamykanie bramy

Automatyczne zamykanie – dzięki temu systemowi użytkownik nie musi pamiętać o zamykaniu bramy, zamknie się ona automatycznie po określonym czasie od wyjazdu.

Zapraszamy do naszego formularza szybkiej wyceny. To najszybszy sposób uzyskania informacji i wyceny. Po wypełnieniu formularza jeszcze tego samego dnia dostarczymy Państwu wszystkie niezbędne informacje wraz z wyceną. Formularz jest niezobowiązujący i całkowicie darmowy.

Formularz

Kolory i malowanie

Klienci oczekują estetycznego i oryginalnego wyglądu swoich bram. Wychodząc naprzeciw ich pomysłom i potrzebom, proponujemy szeroką gamę kolorów. Dzięki dużemu wyborowi są Państwo w stanie dopasować odpowiednio barwę bramy do elewacji lub elementów wykończeniowych domu.

Dajemy Państwu wybór techniki malowania, proponujemy malowanie:

  • na sucho – metodą malowania proszkowego, zapewnia najlepszy wygląd wizualny, bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne i zadrapania.
  • na mokro – metodą malowania natryskowego stosowana w przypadku cynkowania ogniowego.
niebieski
Niebieski
RAL 5010
/MAT
zielony
Zielony
RAL 6005
/MAT
grafitowy
Grafitowy
RAL 7016
/MAT
szary
Szary
RAL 7030
/MAT
brązowy
Brązowy
RAL 8014
/MAT
antracyt
Grafitowy
- antracyt
RAL 7024
/MAT
czarny
Czarny
RAL 9005
/MAT i MAT
STRUKTURA

Cynkowanie
ogniowe

Najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne

cynkowanie ogniowe - zabezpieczenie antykorozyjne

Najlepsza ochrona antykorozyjna produktów metalowych. Wyroby po ocynkowaniu są najbardziej odporne na korozję oraz zmienne czynniki zewnętrzne. W przypadku zastosowania technologii cynkowania udzielamy gwarancji nawet do 5 lat.

Gwarancja5lat
Udzielamy gwarancji na odporność antykorozyjną wszystkich naszych bram. Dla bram malowanych proszkowo z podkładem cynkowym udzielamy gwarancji na 3 lata, w przypadku bram cynkowanych ogniowo, malowanych farbą nawierzchniową udzielamy gwarancji na 5 lat. W czasie trwania gwarancji zapewniamy pełny serwis na nasze wyroby.