Katalog - Stalex

Dobór ogrodzenia do charakteru posesji oraz szaty architektonicznej obiektu to jeden z kluczowych elementów właściwej aranżacji przestrzeni. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia nowoczesne, czyli takie, które świetne komponują się z budowlami utrzymanymi w ascetycznym duchu z domieszkami estetyki technologicznej. Nowoczesne ogrodzenia powstają z połączenia rozmaitych materiałów. Ich przeważająca część to oczywiście moduły metalowe, warto jednak podkreślić, że komponenty tego typu doskonale grają z drewnem, cegłą oraz kamieniem.
Wielkim atutem oferowanych przez nas ogrodzeń nowoczesnych jest ich wytrzymałość. To rozwiązania odporne nie tylko na intensywną eksploatację, ale też niszczycielskie czynniki atmosferyczne. Właśnie dlatego nowoczesne ogrodzenia doskonale radzą sobie w starciu z deszczem, wilgocią, zmiennymi temperaturami oraz promieniowaniem UV. Warto bowiem dodać, że o wytrzymałości nowoczesnych ogrodzeń przesądza nie tylko jakość materiału, z którego zostały wykonane, ale też pokrywy malarskie oraz inne specjalistyczne warstwy ochronne, które zapobiegają niszczeniu.
Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że nowoczesne ogrodzenia są także skuteczną zaporą, która chroni przed ewentualnym wtargnięciem niepożądanych gości. Jeśli więc poszukują Państwo żywotnych i efektownych ogrodzeń w modnym stylu, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Realizacja zamówień

Pomiar

pomiar
Od razu po otrzymaniu od klienta zapytania o usługę umawiamy się na pomiar. Dokonuje go nasz zespół pomiarowy wyposażony w profesjonalny sprzęt.

Projekt, Wycena
Wizualizacja

projekt
Na tym etapie projektujemy ogrodzenie według wybranego wzoru i dokonanego pomiaru. Sporządzamy wycenę. Przedstawiamy wizualizację ogrodzenia na tle posesji klienta.

Produkcja
ogrodzenia

produkcja
Kolejny etap to produkcja ogrodzenia zgodnie z projektem oraz zabezpieczenie antykorozyjne według wybranego przez Państwa wariantu.

Montaż

montaż
Ostatnią przez nas wykonywaną czynnością jest montaż wyprodukowanego ogrodzenia na miejscu u klienta.

Zapraszamy do naszego formularza szybkiej wyceny. To najszybszy sposób uzyskania informacji i wyceny. Po wypełnieniu formularza jeszcze tego samego dnia dostarczymy Państwu wszystkie niezbędne informacje wraz z wyceną. Formularz jest niezobowiązujący i całkowicie darmowy.

Formularz

Profesjonalny projekt przed wykonaniem ogrodzenia

Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego przed wykonaniem ogrodzenia dokonujemy pomiaru, a następnie sporządzamy profesjonalny projekt wybranego rozwiązania, który jesteśmy w stanie zwizualizować na tle Państwa posesji.

Poniżej prezentujemy wykonane przez naszych projektantów projekty i wizualizacje.

Kolory i malowanie

Klienci oczekują estetycznego i oryginalnego wyglądu zamawianych u nas produktów, dlatego chcąc sprostać ich oczekiwaniom, oferujemy szeroką gamę kolorów ogrodzeń panelowych. Dzięki dużym możliwościom wyboru klient jest w stanie dopasowywać zamawiane produkty do swojej posesji i elementów wykończeniowych domu.

Dajemy Państwu wybór techniki malowania, proponujemy malowanie:

  • na sucho – metodą malowania proszkowego, zapewnia najlepszy wygląd wizualny, bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne i zadrapania.
  • na mokro – metodą malowania natryskowego stosowana w przypadku cynkowania ogniowego.
niebieski
Niebieski
RAL 5010
/MAT
zielony
Zielony
RAL 6005
/MAT
grafitowy
Grafitowy
RAL 7016
/MAT
szary
Szary
RAL 7030
/MAT
brązowy
Brązowy
RAL 8014
/MAT
antracyt
Grafitowy
- antracyt
RAL 7024
/MAT
czarny
Czarny
RAL 9005
/MAT i MAT
STRUKTURA

Cynkowanie
ogniowe

Najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne

cynkowanie ogniowe - zabezpieczenie antykorozyjne

Najlepsza ochrona antykorozyjna produktów metalowych. Wyroby po ocynkowaniu są najbardziej odporne na korozję oraz zmienne czynniki zewnętrzne. W przypadku zastosowania technologii cynkowania udzielamy gwarancji nawet do 5 lat.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców! W celu wyceny projektu prosimy skorzystać z dostępnego na stronie formularza. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty zachęcamy do kontaktu!

Gwarancja5lat
Udzielamy gwarancji na odporność antykorozyjną wszystkich naszych ogrodzeń. Dla ogrodzeń malowanych proszkowo z podkładem cynkowym udzielamy gwarancji na 3 lata, w przypadku ogrodzeń cynkowanych ogniowo, malowanych farbą nawierzchniową udzielamy gwarancji na 5 lat. W czasie trwania gwarancji zapewniamy pełny serwis na nasze wyroby.