Katalog - Stalex

Realizacja zamówień

Pomiar

pomiar
Od razu po otrzymaniu od klienta zapytania o usługę umawiamy się na pomiar. Dokonuje go nasz zespół pomiarowy wyposażony w profesjonalny sprzęt.

Projekt, Wycena
Wizualizacja

projekt
Na tym etapie projektujemy ogrodzenie według wybranego wzoru i dokonanego pomiaru. Sporządzamy wycenę. Przedstawiamy wizualizację ogrodzenia na tle posesji klienta.

Produkcja
ogrodzenia

produkcja
Kolejny etap to produkcja ogrodzenia zgodnie z projektem oraz zabezpieczenie antykorozyjne według wybranego przez Państwa wariantu.

Montaż

montaż
Ostatnią przez nas wykonywaną czynnością jest montaż wyprodukowanego ogrodzenia na miejscu u klienta.

Zapraszamy do naszego formularza szybkiej wyceny. To najszybszy sposób uzyskania informacji i wyceny. Po wypełnieniu formularza jeszcze tego samego dnia dostarczymy Państwu wszystkie niezbędne informacje wraz z wyceną. Formularz jest niezobowiązujący i całkowicie darmowy.

Formularz

Profesjonalny projekt przed wykonaniem ogrodzenia

Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego przed wykonaniem ogrodzenia dokonujemy pomiaru, a następnie sporządzamy profesjonalny projekt wybranego rozwiązania, który jesteśmy w stanie zwizualizować na tle Państwa posesji.

Poniżej prezentujemy wykonane przez naszych projektantów projekty i wizualizacje.

Kolory i malowanie

Klienci oczekują estetycznego i oryginalnego wyglądu zamawianych u nas produktów, dlatego chcąc sprostać ich oczekiwaniom, oferujemy szeroką gamę kolorów. Dzięki dużym możliwościom wyboru klient jest w stanie dopasowywać zamawiane produkty do swojej posesji i elementów wykończeniowych domu.

Dajemy Państwu wybór techniki malowania, proponujemy malowanie:

  • na sucho – metodą malowania proszkowego, zapewnia najlepszy wygląd wizualny, bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne i zadrapania.
  • na mokro – metodą malowania natryskowego stosowana w przypadku cynkowania ogniowego.
niebieski
Niebieski
RAL 5010
/MAT
zielony
Zielony
RAL 6005
/MAT
grafitowy
Grafitowy
RAL 7016
/MAT
szary
Szary
RAL 7030
/MAT
brązowy
Brązowy
RAL 8014
/MAT
antracyt
Grafitowy
- antracyt
RAL 7024
/MAT
czarny
Czarny
RAL 9005
/MAT i MAT
STRUKTURA

Cynkowanie
ogniowe

Najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne

cynkowanie ogniowe - zabezpieczenie antykorozyjne

Najlepsza ochrona antykorozyjna produktów metalowych. Wyroby po ocynkowaniu są najbardziej odporne na korozję oraz zmienne czynniki zewnętrzne. W przypadku zastosowania technologii cynkowania udzielamy gwarancji nawet do 5 lat.

Gwarancja5lat
Udzielamy gwarancji na odporność antykorozyjną wszystkich naszych ogrodzeń. Dla ogrodzeń malowanych proszkowo z podkładem cynkowym udzielamy gwarancji na 3 lata, w przypadku ogrodzeń cynkowanych ogniowo, malowanych farbą nawierzchniową udzielamy gwarancji na 5 lat. W czasie trwania gwarancji zapewniamy pełny serwis na nasze wyroby.