Katalog - Stalex

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem paneli ogrodzeniowych firmy Wiśniowski. Wykonujemy ogrodzenia panelowe w Koszalinie i okolicach. Proponujemy Państwu ogrodzenia w wersji 2D i 3D. Z taki samym wypełnieniem mogą występować bramy przesuwne, dwuskrzydłowe i furtki. Wszystkie panele i słupki są zabezpieczone antykorozyjnie przez cynkowanie ogniowe, posiadamy też możliwość ich pomalowania metodą proszkową. Ogrodzenia panelowe montujemy zarówno z podmurówką betonową, jak i bez, w zależności od wyboru klienta.

Zastosowanie ogrodzeń panelowych

Ogrodzenia panelowe doskonale sprawdzają się nie tylko w otoczeniu domów jednorodzinnych, ale świetnie zdają egzamin również podczas grodzenia całych osiedli oraz obiektów użyteczności publicznej, takich jak sklepy, szkoły, przedszkola, baseny czy szpitale. Ogrodzenia panelowe, choć na pierwszy rzut oka mogą zdawać się mało wyszukane, dają ogromne możliwości dekoracyjne i aranżacyjne, stanowią bowiem doskonałą bazę dla efektownej zieleni, która w krótkim czasie może zamaskować charakter samego ogrodzenia, tworząc niepowtarzalną kompozycję.

Nasze ogrodzenia panelowe są również bardzo wytrzymałe, skutecznie opierając się działaniu czynników atmosferycznych, takich jak wysokie i niskie temperatury, wilgoć oraz promieniowanie słoneczne. Dzięki temu zachowują świeży i atrakcyjny wygląd przez długie lata, stanowiąc godną rozważenia alternatywę dla innych systemów ogrodzeń metalowych.

Dane dotyczące ogrodzeń panelowych

Znajdujące się w naszym asortymencie ogrodzenia panelowe wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi. Do ich produkcji wykorzystano nowoczesną technologię zgrzewania z surowego drutu, cynkowania ogniowego oraz malowania proszkowego. Dzięki temu wyeliminowane jest ryzyko pojawienia się korozji. Panele 2D zgrzewane są ze stalowych prętów o średnicy 6 mm pręta poziomego i prętów pionowych o średnicy 5 mm. Panele 3D są zakończone przedłużonymi prętami o długości 30 mm.

Wszystkie ogrodzenia panelowe produkowane są zgodnie z normą PN-EN 10223-7:2013-05. Oferowane konstrukcje stanowią uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno na posesjach prywatnych, jak i publicznych.

Zakres usług naszej firmy

U nas mogą Państwo liczyć na kompleksowe wykonanie usługi montażu ogrodzenia panelowego. Dla wszystkich naszych klientów wykonujemy:

  • pomiar — przyjeżdżamy we wskazane miejsce i wykonujemy pomiary z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu;
  • projekt — po zebraniu potrzebnych danych i informacji od klienta możemy przystąpić do wykonania projektu ogrodzenia;
  • wycena — klient otrzymuje pełną wycenę usługi;
  • montaż — ostatnim etapem jest montaż ogrodzenia panelowego u klienta.

Zachęcamy do obejrzenia wykonanych już przez nas realizacji. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Montaż ogrodzeń panelowych w Koszalinie i okolicach

Choć siedziba naszej firmy znajduje się w Czaplinku, to nie ograniczamy swojej działalności jedynie do obszaru tej miejscowości. Współpracujemy z klientami z całego województwa zachodniopomorskiego, zajmując się projektem i montażem ogrodzeń panelowych w Koszalinie i okolicach. W ramach większych projektów, np. współpracy z przedsiębiorstwami, jesteśmy w stanie rozszerzyć naszą ofertę także na inne obszary kraju. W celu ustalenia szczegółów zamówienia zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Montaż ogrodzeń panelowych w trudnym terenie

Niestety niekiedy montaż wybranego rodzaju ogrodzenia okazuje się utrudniony bądź niemożliwy ze względu na nietypowe ukształtowanie terenu działki. Na szczęście w przypadku montażu paneli ogrodzeniowych takie ryzyko nie istnieje! Jest to uniwersalne rozwiązanie, które świetnie sprawdza się zarówno na płaskim, jak i pochyłym terenie. W zależności od Państwa preferencji słupy mogą być osadzone bezpośrednio w gruncie lub na betonowej podmurówce. Oferujemy także kilka różnych systemów montażu, które można dopasować np. do pożądanego efektu wizualnego.

Kolory i malowanie

Klienci oczekują estetycznego i oryginalnego wyglądu zamawianych u nas produktów, dlatego chcąc sprostać ich oczekiwaniom, oferujemy szeroką gamę kolorów ogrodzeń panelowych. Dzięki dużym możliwościom wyboru klient jest w stanie dopasowywać zamawiane produkty do swojej posesji i elementów wykończeniowych domu.

Dajemy Państwu wybór techniki malowania, proponujemy malowanie:

  • na sucho – metodą malowania proszkowego, zapewnia najlepszy wygląd wizualny, bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne i zadrapania.
  • na mokro – metodą malowania natryskowego stosowana w przypadku cynkowania ogniowego.
niebieski
Niebieski
RAL 5010
/MAT
zielony
Zielony
RAL 6005
/MAT
grafitowy
Grafitowy
RAL 7016
/MAT
szary
Szary
RAL 7030
/MAT
brązowy
Brązowy
RAL 8014
/MAT
antracyt
Grafitowy
- antracyt
RAL 7024
/MAT
czarny
Czarny
RAL 9005
/MAT i MAT
STRUKTURA

Cynkowanie
ogniowe

Najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne

cynkowanie ogniowe - zabezpieczenie antykorozyjne

Najlepsza ochrona antykorozyjna produktów metalowych. Wyroby po ocynkowaniu są najbardziej odporne na korozję oraz zmienne czynniki zewnętrzne. W przypadku zastosowania technologii cynkowania udzielamy gwarancji nawet do 5 lat.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców! W celu wyceny projektu prosimy skorzystać z dostępnego na stronie formularza. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty zachęcamy do kontaktu!