Nowoczesne reflektory

Schody metalowe

Schody metalowe

 

Oferta naszej firmy obejmuje produkcję trzech rodzajów schodów metalowych: krętych na słupie, zabiegowych i kaczych. Schody kręte na słupie dzięki swojej przestrzennej budowie i interesującym rozwiązaniom konstrukcyjnym nie wymagają dużej ilości miejsca, a jednocześnie są wygodne i spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

 

Schody te można łatwo dopasować do otworu o różnej średnicy i kształcie, dzięki czemu są uniwersalne i cieszą się dużą popularnością.

 

Więcej miejsca i dość dużego otworu w stropie potrzebują natomiast schody zabiegowe. W zamian jednak oferują wysoki komfort użytkowania oraz spełnienie wszystkich norm bezpieczeństwa.

 

Schody kacze warto zamontować wtedy, gdy mamy bardzo mało miejsca na montaż schodów.

 

Wszystkie wersje schodów produkujemy z konstrukcji stalowych z okładziną drewnianą, dzięki czemu zyskaliśmy przestrzeń i lekkość w miejscu, w którym znajdują się schody. Aby ustalić szczegóły dotyczące montażu, zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy albo do kontaktu telefonicznego.

Montaż schodów w Koszalinie i okolicach

schody kręte

 

Proponujemy montaż schodów KRĘTYCH NA SŁUPIE, które charakteryzują się bardzo efektownym i oryginalnym wyglądem. Dzięki swojej budowie i rozwiązaniom funkcjonalnym schody te zawierają niewiele miejsca, ale są jednocześnie wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem. Można je dopasować do otworów o różnych średnicach (od 1200 do 2400 mm) i różnym kształcie (prostokąt, koło lub kwadrat). Schody te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

 

 

 

SCHODY ZABIEGOWE

 

W naszej ofercie nie może zabraknąć najbardziej powszechnego i tradycyjnego rozwiązania, czyli SCHODÓW ZABIEGOWYCH. Wymagają one najwięcej miejsca i dość dużego otworu w stropie, jednak w zamian zapewniają komfort użytkowania i spełnienie wymaganych norm bezpieczeństwa. Zamiast schodów drewnianych lub betonowych proponujemy konstrukcję stalową z okładziną drewnianą. To zapewnia lekkość i przestrzeń w miejscu, w którym znajdują się schody. Dzięki takiemu rozwiązaniu Państwa klatka schodowa będzie ozdobą mieszkania, a nie jedynie konstrukcją niezbędną do pokonywania różnic wysokości. Tego rodzaju schody można montować w pokojach, ponieważ ich ażurowa konstrukcja i estetycznie wykonane elementy nadają pomieszczeniu estetyczny i nowoczesny wygląd.

 

SCHODY KACZE

 

SCHODY KACZE znakomicie sprawdzają się w sytuacjach, gdy mamy bardzo mało miejsca na zamontowanie schodów. Montowane są głównie jako dojście do poddaszy, strychów oraz miejsc, z których korzystają Państwo doraźnie. Specyfika budowy tych schodów powoduje, że zabierają one mało miejsca w pomieszczeniu, a dzięki estetyce wykonania są nie tylko elementem koniecznym, ale przede wszystkim ozdobą mieszkania.

 

 

 

 

Mogą u nas Państwo zamówić schody metalowe o konstrukcji najbardziej zgodnej z Waszym gustem. Gwarantujemy, że zamontowane przez nas schody nadadzą każdemu budynkowi niepowtarzalny charakter i wyjątkowy styl. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące wybranych przez Was schodów. Na zakup i montaż schodów w naszej firmie zdecydowało się juz wielu Klientów z Koszalina i okolic.

Realizacje